A-Derma Primalba Baby

čisticí mléko pro děti

A-Derma Primalba Baby čisticí mléko pro děti
A-Derma Primalba Baby čisticí mléko pro děti
500 ml

Kód: ADE0947 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
A-Derma Primalba Baby
500 ml

Popis produktu A-Derma Primalba Baby

Popis:
Zklidňující čisticí mléko A-Derma Primalba s hedvábnou texturou pro miminka. Nabízí jedinečnou péči křehké a citlivé dětské pokožce bez nutnosti oplachování. Maminky, které hledají praktický produkt hygieny na cesty, ocení i to, že se na jeho vzniku podíleli dermatologové a pediatři.
Obsahuje jemnou parfemaci, je bez mýdla a bez parabenů. Díky pumpičce se skvěle nanáší.

Značka A-Derma využívá velmi účinného komplexu přírodních látek obsažených ve výtažku z ovsa Rhealba.
Díky svému efektivnímu působení proti projevům suchosti a citlivosti je doporučována lékárníky na celém světě. Jedinečný a patentovaný ovesný výtažek má zklidňující, emolienční a hydratační účinek a působí antioxidačně.

Účinky:

  • čistí
  • zklidňuje a zvláčňuje

Složení:

  • výtažek z ovsa Rhealba ® - zklidňuje a zvláčňuje pokožku
  • komplex přírodních lipidů - pomáhá obnovovat hydrolipidický film
  • velmi jemná čisticí báze

Typ pleti:
Nejjemnější a křehká pokožka miminek. Vhodné na obličej, tělo i zadeček.

Jak aplikovat:
Naneste pumpičkou mléko na vatový tampon. Pokožku miminka očistěte jemnými tahy, dle potřeby opakujte. Lze použít i do kožních záhybů (faldíků) a na očistu zadečku. Neoplachujte.

Vlastnosti

Konzistence
mléko
Typ pokožky
citlivá

O značce A-Derma

Revoluční dermo-kosmetická značka A-Derma je první, která začala využívat účinné látky obsažené v ovsu k výrobě svých produktů. Tyto rostlinné složky jsou ideální ke zklidnění podrážděné nebo poškozené pokožky a k ochraně jemné a křehké pokožky.

Z více než 80 odrůd vybrali odborníci bílý oves Rhealba®, který je nejvhodnější pro potřeby citlivé a podrážděné pokožky, a to díky svým výrazným zklidňujícím, regeneračním, výživným, hydratačním a antioxidačním účinkům.

Produkty od A-Derma jsou složeny z minimálního počtu ingrediencí, neobsahují esenciální oleje, barviva ani alkohol. Farmáři, kteří značce A-Derma dodávají oves, nesmí používat umělá hnojiva, pesticidy ani fungicidy. Trvale udržitelný rozvoj a ekologický přístup je pro značku A-Derma zásadní.

Cílem značky A-Derma je přinášet na trh produkty, které nabídnou maximálně bezpečnou přírodní péči pro citlivou a křehkou pokožkou. V produktech A-Derma se snoubí profesionální výzkum se sílou a moudrostí přírody.