A-Derma Exomegazvláčňující pěnivý gel pro velmi suchou citlivou a atopickou pokožku

2×
A-Derma Exomega zvláčňující pěnivý gel pro velmi suchou citlivou a atopickou pokožku
A-Derma Exomega zvláčňující pěnivý gel pro velmi suchou citlivou a atopickou pokožku
500 ml

Kód: ADE0969 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu A-Derma Exomega
Vlastnosti

Popis:
A-Derma Exomega pěnivý gel jemně očišťuje citlivou a suchou až atopickou pokožku. Respektuje přirozený hydrolipidický film. Pokožka je po koupeli zklidněná, zvláčněná a bez pocitu pnutí či svědění. Chlorovaná voda často způsobuje zhoršení kožních obtíží anebo podráždění u citlivějších typů pokožky.
Použitím Exomegy gelu při sprchování či koupeli snížíte možnost výše zmíněných nepříjemných projevů. Ideální produkt pro celou rodinu. Bez obsahu parabenů, parfemace i mýdla.
Pěnivý gel by neměl chybět ve výbavě atopika. Pozitivní efekt na pokožku se výrazně zvyšuje při kombinaci péče (např. Exomega balzám nebo krém) společně s přípravkem hygieny (Exomega gel nebo olej).

Značka A-Derma využívá velmi účinného komplexu přírodních látek obsažených ve výtažku z ovsa Rhealba.
Díky svému efektivnímu působení proti projevům nejen atopické dermatitidy je doporučována dermatology na celém světě. Jedinečný a patentovaný ovesný extrakt má zklidňující, emolienční a hydratační účinek a působí antioxidačně.

Účinky:

  • očišťuje
  • obnovuje kožní bariéru
  • zabraňuje dehydrataci
  • zvláčňuje a zklidňuje pokožku

Složení:

  • výtažek z ovsa Rhealba® - zklidňuje a regeneruje pokožku
  • jemná mycí báze (pH 5.5) - jemně čistí pokožku
  • Filaxérine® - pomáhá obnovovat kožní bariéru

Typ pokožky:
Suchá citlivá až atopická kůže miminek, dětí i dospělých. Na obličej i tělo.

Jak aplikovat:
Naneste potřebné množství na navlhčenou pokožku a následně opláchněte.
Jemně a bez drhnutí se osušte ručníkem.

Vlastnosti

Typ pleti
suchá, atopická a ekzematická
Typ pokožky
citlivá, suchá, atopická a ekzematická
Účinek
zklidnění

O značce A-Derma

Revoluční dermo-kosmetická značka A-Derma je první, která začala využívat účinné látky obsažené v ovsu k výrobě svých produktů. Tyto rostlinné složky jsou ideální ke zklidnění podrážděné nebo poškozené pokožky a k ochraně jemné a křehké pokožky.

Z více než 80 odrůd vybrali odborníci bílý oves Rhealba®, který je nejvhodnější pro potřeby citlivé a podrážděné pokožky, a to díky svým výrazným zklidňujícím, regeneračním, výživným, hydratačním a antioxidačním účinkům.

Produkty od A-Derma jsou složeny z minimálního počtu ingrediencí, neobsahují esenciální oleje, barviva ani alkohol. Farmáři, kteří značce A-Derma dodávají oves, nesmí používat umělá hnojiva, pesticidy ani fungicidy. Trvale udržitelný rozvoj a ekologický přístup je pro značku A-Derma zásadní.

Cílem značky A-Derma je přinášet na trh produkty, které nabídnou maximálně bezpečnou přírodní péči pro citlivou a křehkou pokožkou. V produktech A-Derma se snoubí profesionální výzkum se sílou a moudrostí přírody.

Recenze A-Derma Exomega