3LabMoisturizer luxusní protivráskový krém

3Lab Moisturizer luxusní protivráskový krém
3Lab Moisturizer luxusní protivráskový krém
50 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: 3LA0014

Popis:
Luxusní protivráskový krém 3Lab Moisturizer využívá sílu hydratace ke snížení projevů stárnutí pleti. Mimořádně účinné složení krému obohacené o patentovaný komplex mořských ingrediencí napomáhá regulovat optimální hydrataci pleti a ochránit pleť před nežádoucími vnějšími vlivy. Protivráskový krém 3Lab Moisturizer tak účinně redukuje jemné linky a vrásky na pleti, zamezuje jejímu povislému vzhledu a eliminuje příznaky stárnutí. Výsledkem je mladistvě vypadající a intenzivně hydratovaná pleť bez viditelných vrásek.

Účinky:

  • minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek
  • zlepšuje pevnost pleti
  • intenzivně hydratuje
  • zvlhčuje pleť a předchází tak podráždění
  • rozjasňuje pleť a sjednocuje její barevný odstín

Složení:

  • patentovaný Marine Repair Complex - reguluje optimální hydrataci pleti, snižuje viditelné známky stárnutí
  • mořská voda - zlepšuje hydrataci pleti

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Krém aplikujte na vyčištěnou pleť. Nechejte vstřebat.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pleti
pro všechny typy pleti, vrásky a zralá pleť
Účinek
anti-age, rozjasnění
Ochrana proti slunci
bez SPF
Kdy používat
na den, na noc, na den i noc

3Lab je oblíbená kosmetická značka hollywoodských celebrit a nyní tuto exkluzivní kosmetiku můžete vyzkoušet i vy! Zakladatelkou značky je Erica Chung, která si dala za cíl vytvořit kosmetiku, která bude zkrátka perfektní. Vzhledem k velkému množství spokojených příznivců 3Lab lze usoudit, že se jí to opravdu povedlo!

Prvotřídní kosmetika 3Lab je spojením jedinečných inovací a pokrokových technologií, které výrazně zlepšují vzhled pleti. Přípravky obsahují účinné rostlinné složky a vysoce koncentrované antioxidanty, které efektivně bojují proti projevům stárnutí a zanechávají pleť zdravou, pružnou a hladkou.

Společnost 3Lab také, jako jedna z prvních na světě, vyvinula biotechnologickou verzi růstového hormonu a představila technologii kmenových buněk z jablka. Cílem přípravků značky 3Lab je intenzivně pečovat o pleť a zároveň ji zdokonalovat. Produkty neobsahují konzervanty, barviva ani umělou parfemaci.