Skip to main content

3INAThe Longwear Lipstick dlouhotrvající tekutá rtěnka

5×
3INA The Longwear Lipstick dlouhotrvající tekutá rtěnka
3INA The Longwear Lipstick dlouhotrvající tekutá rtěnka
odstín 244 7 ml
389

Více než 5 ks skladem | Kód: 3NA05524
1
Zásilkovna
pondělí 31. 1. 2022
Osobní odběr
neděle 30. 1. 2022

Dokonalá tekutá rtěnka s bezchybným matným finišem a dlouhou výdrží až 8 hodin. To je 3INA The Longwear Lipstick. Její krémové složení nevysušuje rty, snadno se nanáší a poté zasychá do krycí matné rtěnky. Už žádné blednutí, otírání nebo rozmazávání. Užívejte si dlouhotrvající intenzivní odstíny po celý den. 

Vlastnosti:

  • 8hodinová výdrž a extra pigmentace pro výraznou barvu
  • snadno se nanáší a rychle zasychá
  • poskytuje bezchybný matný vzhled
  • neobtiskává se a nerozmazává se

Složení:

  • veganské

Jak aplikovat:
Pomocí aplikátoru naneste rtěnku The Longwear Lipstick na rty a nechte zaschnout.

Vlastnosti

Odstín
červený

Odvážná, zábavná a bez hranic či omezení. Taková by měla být krása podle španělské značky 3INA, která se zaměřuje na dekorativní kosmetiku. Staví se proti jasně nalinkované, univerzální definici půvabu a dává prostor k sebevyjádření. To vše prostřednictvím kvalitních, v Evropě vyráběných produktů s vysokou pigmentací a dlouhotrvajícími účinky.

Kosmetika 3INA, vyslovovaná jako Mee-nah, se zrodila v roce 2016. Zakladatelé značky Pablo Rivera a Mark Eve se rozhodli rozbít stereotypní přístup a odmítnout myšlenku, že jeden druh produktu musí sedět všem. Začali proto vytvářet dekorativní kosmetiku v široké škále odstínů tak, aby podtrhla krásu všech lidí, bez ohledu na barevný tón pleti či gender. Líčení by podle týmu 3INA mělo být zábavným způsobem, jak vyjádřit svou identitu, kulturu či náladu a zároveň dodávat sebevědomí zkoušet nové věci.

Vyzkoušejte i vy produkty, které mluví jazykem barev a probudí ve vás umělce i odvážného inovátora. 3INA Make-up splní roli podkladové báze, korektoru i make-upu, zatímco tvářenka 3INA The Blush dodá vašim tvářím něžný růžový nádech. Pokud si nedovedete představit život bez výrazných rtů, zamilujete si rtěnky 3INA Lipstick a dlouhotrvající 3INA The Longwear Lipstick. Váš úsměv pak ještě více rozzáří lesk na rty 3INA Lip Gloss. Přirozenou krásu dokonale podtrhne také řasenka 3INA The Build Up Mascara, oční linky 3INA Eyeliner či stíny 3INA Cream Eyeshadow.