3INAThe Eye Gloss lesklé oční stíny

3INA The Eye Gloss lesklé oční stíny
3INA The Eye Gloss lesklé oční stíny
Nové
odstín 502 3 ml
339

Kód: 3NA05490 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis 3INA The Eye Gloss
Vlastnosti

Oční stíny 3INA The Eye Gloss vám umožní vystínovat víčka podle vašich představ a dodají každému líčení nový rozměr.

Vlastnosti:

  • neslévá se v záhybech víčka
  • snadno se nanáší

Složení:

  • veganský produkt

Vlastnosti

Odstín
oranžový
Efekt
lesklý

O značce 3INA

Odvážná, zábavná a bez hranic či omezení. Taková by měla být krása podle španělské značky 3INA, která se zaměřuje na dekorativní kosmetiku. Staví se proti jasně nalinkované, univerzální definici půvabu a dává prostor k sebevyjádření. To vše prostřednictvím kvalitních, v Evropě vyráběných produktů s vysokou pigmentací a dlouhotrvajícími účinky.

Kosmetika 3INA, vyslovovaná jako Mee-nah, se zrodila v roce 2016. Zakladatelé značky Pablo Rivera a Mark Eve se rozhodli rozbít stereotypní přístup a odmítnout myšlenku, že jeden druh produktu musí sedět všem. Začali proto vytvářet dekorativní kosmetiku v široké škále odstínů tak, aby podtrhla krásu všech lidí, bez ohledu na barevný tón pleti či gender. Líčení by podle týmu 3INA mělo být zábavným způsobem, jak vyjádřit svou identitu, kulturu či náladu a zároveň dodávat sebevědomí zkoušet nové věci.

Vyzkoušejte i vy produkty, které mluví jazykem barev a probudí ve vás umělce i odvážného inovátora. 3INA Make-up splní roli podkladové báze, korektoru i make-upu, zatímco tvářenka 3INA The Blush dodá vašim tvářím něžný růžový nádech. Pokud si nedovedete představit život bez výrazných rtů, zamilujete si rtěnky 3INA Lipstick a dlouhotrvající 3INA The Longwear Lipstick. Váš úsměv pak ještě více rozzáří lesk na rty 3INA Lip Gloss. Přirozenou krásu dokonale podtrhne také řasenka 3INA The Build Up Mascara, oční linky 3INA Eyeliner či stíny 3INA Cream Eyeshadow.

Recenze 3INA The Eye Gloss